Затримано учасників злочинної групи з Ізраїлю та України

Ізраїльська поліція повідомляє про затримання двох мешканців Ашкелону за підозрою в участі у злочинній діяльності групи, яка займалася телефонним шахрайством щодо російськомовних громадян Ізраїлю.

Прес-служба поліції Ізраїлю передає, що затриманим по 25 років, їх спіймали на місці злочину, коли отримували десятки тисяч шекелів від чергової жертви шахрайства. При обшуку в будинку в одного з підозрюваних вилучено кобуру від пістолета, наручники, картридер, паяльне обладнання, дрон, телефони та багато документів.

Після закінчення розслідування одного підозрюваного було звільнено, а іншого заарештовано, сьогодні буде подано запит у суді про продовження терміну тримання його під вартою.

Водночас поліція України оголосила про затримання у Запоріжжі можливого організатора цієї злочинної групи. Називається його ім'я: Олександр Куртєв (40 років, громадянин України). Також затримано його дружину Олену Куртєву (Сулим). Розслідуванням займався кіберпідрозділ національної поліції України, справу було передано до прокуратури України.

За матеріалами   https://www.newsru.co.il/israel/1jun2023/police_mosh_117.html

Комментарии запрещены.