НА СУМЩИНІ ВІДСУТНІ МІЖЕТНІЧНІ КОНФЛІКТИ

Напередодні великих державних свят — Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України — представники національних громад зустрілись з головою Сумської обласної державної адміністрації Миколою Клочком та керівником апарату Дмитром Живицьким.

Серед присутніх були представники Конотопської єврейської громади Емілія Айзенштат, Маргарита Стоянова та Юрій Голубков.

Надаємо інформацію про захід з офіційного сайту Сумської ОДА.

Представники вірменського, єврейського, польського, ромського, грецького,  азербайджанського та дагестанського народів, які проживають на Сумщині, зустрілися з головою облдержадміністрації Миколою КЛОЧКОМ та керівником апарату Дмитром ЖИВИЦЬКИМ

«Ми всі хвилюємося через нестабільність в Україні. Майбутнє України – це наше майбутнє, майбутнє наших дітей. Ми хочемо, щоб у нас ні з ким не було непорозумінь. Нам потрібен мир та дружба. Тому ми прагнемо брати активну участь у житті області», – наголошували учасники зустрічі.

«Те, що спільними зусиллями нам вдалося досягти миру та злагоди між національностями, говорить про те, що і влада, і національні меншини працюють в єдиному руслі. Ми готові й надалі допомагати вам і робити все, щоб люди будь-якої національності почували себе комфортно, мешкаючи на території Сумщини», – зазначив голова облдержадміністрації.

Очільник області запропонував частіше зустрічатися та разом вирішувати актуальні питання, проводити спільні заходи, закликав гостей активно долучатися до всіх суспільно-важливих справ в області.

Дмитро Живицький повідомив про свою готовність особисто прийняти кожного, хто потребуватиме допомоги, а також запросив усіх у національному вбранні взяти участь у заходах з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України.

«Україна – держава, яка сповідує загальнолюдські цінності незалежно від віри, походження і національності. Ми всі єдині в тому, що ми різні. Нам треба разом будувати наш спільний дім Україну», – зазначив керівник апарату облдержадміністрації.

Комментарии запрещены.